Aktywność Ciało Odchudzanie Zdrowie

Bieżnia dla Zapracowanych – zobacz intensywny trening gwiazd!

Kasia
Napisane przez Kasia

Bieżnia dla Zapracowanych

– zobacz intensywny trening gwiazd!

Wiecie już, że bieżnia jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących biegaczy, jak i dla jej stałych bywalców  oraz odważnych i na zaawansowanym poziomie.
Teraz przyszła pora na trening dla tych z Was, którzy nie mają czasu na codzienne bieganie na siłownię. Dzisiaj przedstawię Wam plan treningowy dla zapracowanych biegaczy. Trening ten jest bardzo intensywny, ponieważ w krótkim czasie ma przynosić oczekiwane efekty – tak właśnie trenują zapracowane gwiazdy i celebryci.

 dobre kapsułki odchudzające

Jak to  wygląda?

W tym przypadku w grę wchodzi praktycznie bieg, szybki bieg, połączony z szybkim truchtem.

1. Trucht – bieg z prędkością 7-9 km/h.

2. Bieg – prędkość biegu jest względna. Prędkość biegu należy dostosować do indywidualnego komfortu, bieg musi być łatwy, swobodny.

3. Intensywny bieg – dostosowany do indywidualnych potrzeb, prędkości mogą być różne, w zależności od Waszej formy.

Pamiętajcie o tym, aby przed każdym treningiem przeprowadzić przynajmniej 5 – 10 minutową rozgrzewkę, a po treningu poświęć 10 minut na rozciąganie.

Podczas treningu nie zapominajcie o prawidłowym oddechu, nawadnianiu i suplementacji, ja polecam przy tego rodzaju treningu zdecydowanie:

O Autorze

Kasia

Kasia

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Jak zmobilizować się do ćwiczeń?

Jak zmobilizować się do ćwiczeń? Panowie w pewnym wieku, czyli około 40-go roku życia mają w wielu przypadkach dużą tendencję do...

Zamknij