Ciało Fitness Zdrowie

Cellinea – Suple na cellulit

Kasia
Napisane przez Kasia

Cellinea – Suple na cellulit

Mogę śmiało powiedzieć, że jestem 100­-procentową kobietą, z wszystkimi przypadłościami charakterystycznymi dla mojej płci. Pisałam już o walce z dodatkowymi kilogramami, teraz przyszła kolej na cellulit. Niestety należę do tej grupy pań, którym dosłownie mocno „zalazł za skórę” i męczyłam się z nim bardzo długo.

Skąd bierze się cellulit?

Wygraj z cellulitem!Uporczywa „pomarańczowa skórka” najczęściej dotyka dziewczyny w okresie dojrzewania, a jej powstawanie jest uwarunkowane nieprawidłowym rozłożeniem tkanki tłuszczowej pod powierzchnią skóry. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele, jak chociażby nieodpowiednia dieta, czy brak ruchu. Cellulit pojawia się na różnych częściach ciała. Najczęściej atakuje uda i pośladki, rzadziej brzuch i ramiona, jednakże w każdym z tych przypadków jest ogromnym utrapieniem. Na skórze pojawiają się fałdy tłuszczu, które są widoczne nawet pod obcisłym ubraniem. Żadna kobieta nie lubi tego widoku.

Cellulit, jakie kosmetyki?

Kosmetyki-SupleNaTak.plKiedy tylko zauważyłam u siebie pierwsze oznaki cellulitu dosłownie rzuciłam się na kosmetyki przeznaczone do zwalczania tego szpecącego „zjawiska”. W ruch poszły peelingi, kremy i balsamy. Spora ich część zawierała w swoim składzie kofeinę, jednak tak naprawdę ich skuteczność była bardzo niska. Mimo iż skóra przy ich regularnym stosowaniu stawała się gładsza, problem nadal był widoczny gołym okiem. Niezbędne było zastosowanie środka, który zadziała od wewnątrz.

Stosowanie Celinea – suple na cellulit

Cellinea, TabletkiDość ostrożnie i z umiarkowanym entuzjazmem podeszłam do stosowania tabletek Celinea. Po miesiącu zażywania preparatu zauważyłam jednak dużą różnicę w napięciu skóry. Stała się ona dużo gładsza i przyjemniejsza w dotyku. CELINEAL- SupleNaTak.plSuplement przeciw cellulitowi zawiera składniki pochodzenia roślinnego, dlatego nie obawiałam się żadnych skutków ubocznych, a efekt po zakończeniu kuracji, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. „Skórka pomarańczowa” stała się nie tylko niewidoczna, ale też nie wyczuwalna. Każdego dnia tuż po lekkim śniadaniu połykałam 2 tabletki. Nie wolno zapominać o przyjęciu określonej dawki środka, bowiem wówczas będzie on mniej skuteczny.

Najlepsze efekty

Wykres- redukcja obwodu tkanki tłuszczowejAby osiągnąć idealnie gładkie i seksowne ciało, warto poza tabletkami Celinea stosować się także do kilku zasad. Wskazane jest także spożywanie dużej ilości wody, zdrowa dieta, oraz aktywność fizyczna. Na co dzień niedocenianie wchodzenie po schodach, może tutaj okazać się silną bronią w walce o piękne ciało. Ja każdego dnia dodatkowo dużo spacerowałam i jeździłam co drugi dzień na rowerze po ok. 30 minut. Poza tym wyeliminowałam z jadłospisu tłuste sery, a także ograniczyłam do minimum słodycze i orzechy. Dzięki temu udało mi się osiągnąć upragniony cel w postali idealnie gładkiej skóry, bez brzydkich fałdek.

Wykres- zmniejszenie tkanki tłuszczowejŚwietną kuracją wspomagającą walkę z cellulitem jest także stosowanie naprzemiennie ciepłych i zimnych strumieni wody podczas brania prysznica oraz korzystnie z masażerów, które pomagają w rozbijaniu tkanki tłuszczowej, a także poprawiają usprawnić przepływ limfatyczny.

Suple na cellulit Celinea pozwolił mi pozbyć się cellulitu raz na zawsze, jednak ćwiczę i ciągle stosuję  balsamy, zapobiegające jego nawrotom.

CELLINEA- SPRAWDŹ CENĘ I ZAMÓW PROSTO OD PRODUCENTA


O Autorze

Kasia

Kasia

2 komentarze

  • Nasza skóra to takie żyjątko, które można odżywiać i SPA-mować od zewnątrz, ale trzeba też zadbać o nią od wewnątrz. To, co tu piszecie, jest podejściem całościowym, dlatego mi się spodobało. Bo na cellulit są kremy i peelingi, owszem, ale trzeba to połączyć z ćwiczeniami, dietą i suplementami. Mi w każdym bądź razie dobrze to podziałało zarówno na psychę, jak i motywację – kupiłam, używam i co dwa dni myję lustro w łazience, żeby dokładnie efekty widzieć:-)

    • Hihi Cieszymy się, ostatnie zdanie bardzo bardzo miłe. Nic dodać nic ująć, nie ma środków które zrobią wszystko za nas, aby być ładnym-pięknym-wysportowanym trzeba po prostu zadbać o siebie pod względem Diety- Aktywności fizycznej( ćwiczeń )- Suplementacji. Wg. nas to jest najlepsze połaczenie działań które przyniosą widoczne efekty.

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Bieżnia – Doświadczenia Piotrka

Bieżnia – Doświadczenia Piotrka  Hej, mam na imię Piotrek i chciałbym się podzielić z Wami moimi doświadczeniami z bieżni. Chciałem...

Zamknij