Ciało Odchudzanie Zdrowie

Dieta zgodna z grupą krwi.

Kasia
Napisane przez Kasia

Dieta zgodna z grupą krwi

W tym wpisie oprócz diety zgodnej z grupą krwi, poruszam temat suplementacji. Wszystkie specyfiki przetestowałam. Także możecie być pewni, że zarówno Therma Cuts jak i Ultra Slim to produkty bezpieczne i przede wszystkim skuteczne.

Na pewno wiecie już, że bez odpowiedniej diety, a także towarzyszącej jej aktywności fizycznej oraz „suplom”, schudnięcie nie będzie możliwe. Spożywanie określonych pokarmów dodatkowo warunkuje nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

 najlepszy spalacz tłusczu
W pierwszym artykule poruszającym tematy właściwego odżywiania się, przybliżę Wam zasady, wiążące się z dietą dla określonej grupy krwi.

Czemu służy dieta grupy krwi?

Każdy człowiek jest pewnego rodzaju indywidualnością. Nie tyczy się to wyłącznie wyglądu, czy też cech charakteru, ale także grupy krwi. Poszczególne antygeny zawarte w krwi w połączeniu z danymi składnikami pokarmowymi, warunkują:

– wysoki poziom energii,

– odpowiednią wagę ciała,Ważne-SupleNaTak.pl

– dobrą pracę układu trawiennego,

– mniejszą podatność na infekcje i wirusy,

– opóźnienie procesów starzenia,

– skuteczne przeciwdziałanie chorobom np. układu krwionośnego,

– eliminacji toksyn i tłuszczu z naszego organizmu.

Jak więc widzimy, jeżeli właściwie skomponujemy swój jadłospis, odczujemy wiele pozytywnych następstw naszego działania.

Jak na posiadaczy określonej grypy krwi wpływa jedzenie?

Wbrew temu co mogłoby się wydawać, jedzenie może mieć na nas zbawienny wpływ. Z drugiej zaś strony, konkretne produkty, które będą warunkować zdrowie w przypadku posiadaczy grupy krwi AB, są bardzo Co Jeść- SupleNaTak.plniekorzystne dla osób, które posiadają grupę krwi 0.

Co zatem jeść, aby móc czerpać z jedzenia zdrowie i siłę?

W kilku kolejnych wpisach przedstawię cały szereg produktów żywnościowych, które są wskazane, obojętne, a także zdecydowanie przeciwwskazane. Dziś natomiast postaram się jak najdokładniej scharakteryzować posiadaczy konkretnych grup.

Czym charakteryzują się posiadacze grupy krwi 0?

„Zerówka” jest najstarszą z grup, w związku z czym jej posiadacze, podobnie jak ludzie pierwotni są najlepiej przygotowani do trawienia białka zwierzęcego i doskonale znoszą duży wysiłek fizyczny. Bardzo źle natomiast tolerują oni gluten, a także nabiał w postaci przetworów mlecznych, a zatem wszelkie produkty tego typu powinny zostać wyeliminowane z jadłospisu. Ponadto osoby które mają grupę 0, z uwagi na bardzo niską produkcję jodu w organizmie, mają tendencję do zapadania na niedoczynność tarczycy.

Także tutaj należy uważać, na rodzaj spożywanych pokarmów.

Jak wygląda to w przypadku grupy krwi A?

„A” to grupa typowa dla ludności osiadłej- rolników, w związku z czym świetnie przyswaja ona produkty roślinne. Istotne dla osób posiadających tęZdrowa Dieta- SupleNaTak.pl grupę krwi, jest wyeliminowanie z menu mięsa. Ono bowiem a także produkty mleczne przyczyniają się do znacznego spowolnienia metabolizmu, a tym samym doprowadzają do szybkiego przybierania na wadze. Dodatkowo nabiał w postaci przetworów mlecznych, a także mleko w krótkim czasie mogą wywołać rozległe reakcje insulinowe, także negatywnie odbijające się na metabolizmie. Warto pamiętać również o umiarkowanym spożywaniu produktów pszenicznych, które w dużych ilościach doprowadzają do zakwaszenia organizmu.

Grupa B i co dalej?

Osoby posiadające tą grupę krwi, cechują się wielką odpornością na współczesne choroby cywilizacyjne. Tutaj także jednak należy uważać na dietę i absolutnie niedozwolone jest np. spożywanie posiłków, w skład których wchodzi kilka rodzajów zbóż, ponieważ wpłynie to znacznie na szybkość metabolizmu. Jest to uwarunkowane przez odmienne rodzaje gluten lektynowych. Co istotne, przedstawiciele tej grupy, mogą z powodzeniem spożywać ogromną ilość urozmaiconych produktów.

Co wiąże się z posiadaniem grupy krwi AB?

Grupa ta jest bardzo specyficzna, bowiem niejako powstała poprzez syntezę grup A i B.

Co to oznacza?

Otóż osoby posiadające tą grupę, wykazują posiadanie genów charakterystycznych dla obu wspomnianych grup. Z jednej strony występuje u nich doskonała tolerancja na pokarmy mięsne, z drugiej Mądra Dieta- SupleNaTak.plnatomiast, z uwagi na niski poziom kwasów trawiennych, mogą one spowolnić metabolizm, a tym samym przyczynić się do tycia. Jak temu zaradzić?

Jest wiele sposobów. Trzeba pamiętać o odpowiednim odżywianiu, diecie, ale również suplementacji.  Jeśli nie jest „jeszcze za późno” wystarczą suple na zdrową sylwetkę. Jeśli natomiast, przytyliśmy, musimy już sięgnąć pod suple na szybkie odchudzanie.

W związku z tym należy zachować odpowiednią równowagę pomiędzy ilością przyjmowanego mięsa i warzyw, a także uzupełniać obowiązkowo dietę o tofu. Kluczem do szczupłej sylwetki jest tutaj alkaliczny odczyn w tkankach-zbyt duża ilość pszenicy zakwasza w tym przypadku organizm, mimo że jest ona dość dobrze przyswajana przez osoby z grupą krwi AB.

Jakie suplementy stosować?

Oczywiście, jak już wiecie za sprawą supli macie możliwość przyspieszenia procesu odchudzania. Jednakże nie wolno wam zapominać o tym, że jeżeli dieta jaką stosujecie, nie będzie dobrze dopasowana do waszych potrzeb, same tabletki nie wiele zdziałają.

Pamiętajcie więc, że jeżeli stosujecie Ultra Slim lub Therma Cuts, bez odpowiedniego odżywiania się, efekty waszego odchudzania oczywiście będą widoczne, ale nie tak duże, jak w przypadku dodania suplementacji do diety i odpowiednich ćwiczeń.

Polecam Wam ćwiczenia na uda i pośladki.

A może jednak dieta i suple wystarczą?

 

Thermacuts-SupleNaTak.plZ wielkim uporem będę powtarzać za każdym razem, że jedynie dieta, sport i suplementacja stanowią żelazny zestaw, który zagwarantuje wam świetnie wyniki w czasie odchudzania. Pisałam już o ćwiczeniach na kilka partii ciała i niedługo pojawią się konkretne „rozpiski” z szczegółowym planem treningowym dla Was. Sama się do niego stosuję i dzięki temu mogę powiedzieć, że skuteczne odchudzanie jest możliwe.

Zapraszam Was zatem serdecznie do lektury kolejnych artykułów i zachęcam do walki z kilogramami, zgodnie z moimi wskazówkami.


O Autorze

Kasia

Kasia

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Ogólnie rzeźbiący plan treningowy dla początkujących kobiet.

Ogólnie rzeźbiący plan treningowy dla początkujących kobiet. Nie wiesz, jak zacząć – zacznij z nami! Z siłownią jest zawsze problem...

Zamknij