Aktywność Ciało Nasi Trenerzy Rzeźba Siła Zdrowie

Marek – Trener Personalny

Robert
Napisane przez Robert

Marek – Trener Personalny, a właściwie Marek Kuś

Marek profilówka SupleNaTak.plMarek – reprezentant Polski w Mistrzostwach Świata i Europy w Parkour i Free-Run w latach 2010-13, trener personalny, mogący pochwalić się szerokim wachlarzem wiedzy. Zafascynowany jest nowinkami treningowymi, anatomią i zdolnościami ludzkiego ciała, a także szeroko pojętym ruchem oraz wielbicielem różnorodnej formy aktywności fizycznej. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji. Specjalizuje się w gimnastycznych formach treningowych, uwielbia ciężary i pracę z kettlebells.

W pracy trenera osobistego łączy wysiłek fizyczny z odpowiednią dietą, która jest dobierana indywidualnie dla każdego tak, aby była zdrowa, skuteczna i smaczna oraz suplementacją! Wciąż szuka kreatywnych rozwiązań treningowych dla swoich podopiecznych, aby jak najbardziej rozwijać kompleksowo ich ciała. Sporą uwagę poświęca na prozdrowotne aspekty treningu, by móc pomagać innym wychodzić z problemów zdrowotnych i kształtować sprawne sylwetki. Jego pasją jest ciągły rozwój, więc nie potrafi bazować tylko na kilku szkoleniach – ciągle szuka, drąży i kształci się. Uwielbia Crossfit, biegi z przeszkodami, typu Spartan Race, sztuki walki oraz wspinaczkę.

Z dumą prezentujemy tylko niektóre kwalifikacje Marka:

Basic Personal Trainer – Kuźnia Trenerów
Korekcja Wad Postawy – Kuźnia Trenerów
FMS – Functional Movement System
Dwubój Olimpijski z Małgorzatą Wiejak
Dietetyka i Suplementacja – Jakub Mauricz

Marek posiada wszystkie cechy, aby zostać właśnie Twoim trenerem osobistym!

 

Odwiedzajcie także regularnie dział AktywnośćNaTak/Aktywność, dzięki któremu będziecie mogli śledzić rozwój Marka oraz jego sukcesy, bo o porażkach nie będzie mowy!

Szczególnie zaś polecamy nowo powstały dział TRENINGNATAK, stworzony specjalnie dla Was(wkrótce premiera działu), pod czujnym okiem Oli i Marka, w którym będziecie mogli  skonsultować się w interesującej Was kwestii lub zakupić trening, dostosowany tylko i wyłącznie do Waszych potrzeb i Waszych możliwości.


O Autorze

Robert

Robert

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Jaką wybrać bieżnię – mini poradnik

Jaką wybrać bieżnię – mini poradnik Wiem, obiecałam, że następny artykuł z serii o bieżni będzie dotyczył planów treningowych, ale...

Zamknij