Aktywność Ciało Fitness Masa Nasi Trenerzy Odchudzanie Rzeźba Siła Zdrowie

Nasi Trenerzy

Robert
Napisane przez Robert

NASI TRENERZY

Witajcie. Na pewno wielu z was zetknęło się, jeśli nie w praktyce, to przynajmniej w teorii, z pojęciem „trener osobisty”  lub np. „trenerzy personalni”. Co więcej, wielu z Was patrzyło zazdrośnie na kolegę lub koleżankę, która pomimo tego, że chodziła ta siłownię lub trenowała tak samo, jak Wy, w błyskawicznym tempie przemieniała się z poczwarki w motyla: aż kipiała energią, zachwycała figurą i zawstydzała kondycją… Odpowiedź na pytanie: dlaczego on/ona, a nie ja (?!), jest oczywista:  bardzo dobry TRENER PERSONALNY. 

na masę mięśniową

O jednym trzeba pamiętać: choćbyś miał bardzo duże zasoby własnej motywacji i samozaparcia do tego, żeby nawet codziennie trenować na siłowni, to jednak praca z trenerem personalnym jest bardziej… mobilizująca i efektowna.

I my mamy zaszczyt przedstawić Wam z dumą naszych trenerów osobistych: Olę i Marka, czyli Aleksandrę Maciejczyk i Marka Kuś.

To doświadczeni trenerzy, którzy posiadają profesjonalną wiedzę z zakresu prowadzonych treningów. To nie tylko teoretycy, ale przede wszystkim praktycy, każdy w swojej dziedzinie, elastycznie dostosowujący się do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Są doświadczonymi szkoleniowcami, którzy w sposób przejrzysty i przede wszystkim pasjonujący podzielą się z Wami swoją szeroką i kompleksową wiedzą, a także umiejętnościami, które ciągle doskonalą, poprzez konsultację z profesjonalistami i udział w ważniejszych wydarzeniach świata sportu i fitness.

Dobry trener nie musi być wybitnym sportowcem, powinien za to odznaczać się charyzmatyczną osobowością. Nasi trenerzy mają i jedno, i drugie. Poza tym odznaczają się wybitną znajomością sposobów motywacji, co czyni z nich prawdziwych magików. Będziecie w ich rękach, jak glina, którą urobią z łatwością po to, aby powstał z Was imponujący dla oka i zdrowia… produkt.

Co jeszcze ich charakteryzuje? Umiejętne wyrażanie krytyki, nie myślcie sobie, że będziecie ciągłe głaskani po główce, o nie! Krytyka będzie, ale wykorzystana jako atut, jako wzmocnienie Waszej motywacji i Waszych wysiłków na osiągnięcie wymarzonego celu.

Co są w stanie zagwarantować Wam nasi trenerzy personalni?

  • Zmianę nawyków żywieniowych oraz zmianę Waszego dotychczasowego stylu życia.
  • Indywidualne podejście do każdego z Was, w tym dobranie odpowiedniego treningu, biorąc pod uwagę typ sylwetki, przemianę materii oraz ilość czasu, który możecie poświęcić na trening.
  • Indywidualny program dietetyczny, dopasowany także do rodzaju treningu.
  • Odpowiednio dobraną suplementację po treningową i zdrowotną.
  • Wysoki poziom motywacji.
  • Eliminację błędów technicznych, jakie zdarzają się podczas treningów, która przyspieszy oczekiwane przez Was efekty!

Naszych unikalnych trenerów osobistych będziecie mogli znaleźć na naszej stronie – www.suplenatak.pl, w zakładce TrenerzyNaTak/Nasi Trenerzy.

Odwiedzajcie także regularnie dział AktywnośćNaTak/Aktywność, dzięki któremu będziecie mogli śledzić rozwój naszych trenerów oraz ich sukcesy, bo o porażkach nie będzie mowy!

Szczególnie zaś polecamy nowo powstały dział TRENINGNATAK, stworzony specjalnie dla Was( wkrótce premiera działu), pod czujnym okiem Oli i Marka, w którym będziecie mogli  skonsultować się w interesującej Was kwestii lub zakupić trening, dostosowany tylko i wyłącznie do Waszych potrzeb i Waszych możliwości.

 dobre tabletki odchudzające

Pamiętajcie, że przy współpracy z NASZYMI trenerami osobistymi WASZE efekty są GWARANTOWANE!


O Autorze

Robert

Robert

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Ola – Trener personalny

Ola - Trener personalny...  a właściwie Aleksandra Maciejczyk Ola jest trenerem personalnym oraz instruktorem sportu, który posiada ogromne pokłady energii, a...

Zamknij