Aktywność Ciało Fitness Nasi Trenerzy Odchudzanie Rzeźba Zdrowie

Ola – Trener personalny

Robert
Napisane przez Robert

Ola – Trener personalny…  a właściwie Aleksandra Maciejczyk

Ola 3 SupleNaTak.plOla jest trenerem personalnym oraz instruktorem sportu, który posiada ogromne pokłady energii, a także szeroki zakres zainteresowań. Trenuje crossfit, pole dance, sceniczne formy akrobatyki (aerial hoop oraz aerial silks). Uwielbia zimą jeździć na snowboardzie, latem pływać na wakeboardzie i jeździć na rowerze.
Wyższe wykształcenie zdobyła na Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

W trakcie swojej pracy uzyskała wiele dodatkowych kwalifikacji i wciąż się doskonali i rozwija swoje zainteresowania i umiejętności.

Jej sumienność i wytrwałość w dążeniu do celu, a także kreatywne podejście do tematu treningu każdemu z Was pozwoli osiągnąć swój upragniony cel!

Ola o sobie:

Tworzę świat, w którym aktywność fizyczna to dla ludzi coś więcej niż trochę ruchu – to sposób na życie, w którym każdy człowiek kocha siebie i dba o swoje ciało jak o najwspanialszą świątynię. Od 2014 roku biorę udział w biegach z przeszkodami Spartan Race; w tym roku udało mi się wraz z drużyną stanąć na drugim miejscu podium Spartan Sprint. Przede mną nowe wyzwanie: debiuty i Mistrzostwa Polski bikini fitness 2016. Trzymajcie kciuki!

Z dumą prezentujemy tylko niektóre kwalifikacje Oli:

Ćwiczenia Siłowe – Kulturystyka – AWF Kraków
Trener Personalny – AWF Kraków
Fitness – AWF Kraków
Zdrowy Kręgosłup – AWF Kraków
Snowboard – AWF Kraków
Manager – Pure Jatomi Fitness
Body Pump – Pure Jatomi Fitness
Pilates – Pure Jatomi Fitness
Systemy Podwieszane – Pure Jatomi Fitness
Stretching – Pure Jatomi Fitness
Dietetyka i Suplementacja – Mauricz.com
Trening Funkcjonalny – IFAA
Fit Ball – Open Mind
Przygotowanie Motoryczne – FMS
Indoor Cycling – I.C.E
Aqua Fitness – Open Mind
Mobility – CF Kraków

Odwiedzajcie także regularnie dział Aktywność Trenerów/Aktywność, dzięki któremu będziecie mogli śledzić rozwój Oli oraz jej sukcesy, bo o porażkach nie będzie mowy!

Szczególnie zaś polecamy nowo powstały dział TRENINGNATAK, stworzony specjalnie dla Was(wkrótce premiera działu), pod czujnym okiem Oli i Marka, w którym będziecie mogli  skonsultować się w interesującej Was kwestii lub zakupić trening, dostosowany tylko i wyłącznie do Waszych potrzeb i Waszych możliwości.

Ola posiada wszystkie cechy, aby zostać właśnie Twoim trenerem osobistym!


O Autorze

Robert

Robert

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Zasady treningu Crossfit!

Zasady treningu Crossfit! Główna zasadą treningu Crossfit jest wykonanie planu, który zakłada, że osiągniecie większą wydolności w dziecięciu różnych tzw....

Zamknij