Ciało Masa Rzeźba Siła

Somatodrol – suple na wyrzeźbione mięśnie

Robert
Napisane przez Robert

Jak szybko uzyskać pięknie wyrzeźbione mięśnie?

Od wielu lat ćwiczę na siłowni. Początkowo miało to charakter wyłącznie rekreacyjny, ale z czasem coraz bardziej zacząłem interesować się kulturystyką. W związku z tym zmierzałem w kierunku takiego ukształtowania mojego ciała, aby poszczególne mięśnie były dobrze widoczne.

Oczywiście odkąd rozpocząłem bardziej zawodowe treningi przestrzegam diety, która jest odpowiednio zbilansowana, jak również stosuję suplementy wspomagające budowę masy mięśniowej.

Jednym z lepszych środków, z jakimi miałem do czynienia jest Somastrodol.

Czym jest Somastrodol? W skrócie, to suple na wyrzeźbione mięśnie.

Pierwszy raz z tym środkiem zetknąłem się zupełnie przypadkiem. Na jednym z treningów usłyszałem rozmowę znajomych na jego temat i bardzo go sobie chwalili. Nieco zawiedziony efektami, jakie niesie za sobą stosowanie kreatyny, postanowiłem znaleźć alternatywny suplement, który wpłynie nie tylko na budowę mięśni, ale także siłę. Zestaw SomatrodolKreatyna ma to do siebie, że jej działanie jedynie w początkowej fazie, przynosi oczekiwane wyniki. Potem następuje okres pewnego zastoju i trzeba przerobić bardzo długi cykl treningowy, aby zauważyć widoczne zmiany w wyglądzie mięśni. Niestety mięśnie w ten sposób zbudowane, bardzo szybko mogą po prostu zniknąć.

Somastrodol natomiast , jako jeden z nielicznych na rynku, stymuluje naturalnie wydzielanie testosteronu, przez co trening przynosi bardziej widoczne efekty.

Moja przygoda z Somastrodolem

Suplement włączyłem do diety ok. 1,5 roku temu, wcześniej zbierając wszelkie dostępne informacje na jego temat. Regularnie zażywam tabletki, ale jednocześnie nie odpuszczam sobie na treningach. Mogę śmiało powiedzieć, się sprawdza się on o niebo lepiej niż kreatyna i inne środki, o podobnym do niej składzie. Odkąd biorę tabletki zbędna tkanka tłuszczowa zniknęła, dzięki czemu mięśnie są znacznie lepiej widoczne. Ponadto jestem dużo silniejszy i mogę walczyć na siłowni ze znacznie większym obciążeniem. Zmęczenie szybko ustępuje, a na dodatek mam dużo energii.

Nie będę nikogo przekonywał, że zobaczy efekt w ciągu kilku dni, bo tak nie będzie. Na pewno połączenie tego suplementu z regularnymi treningami, jak również z właściwą dietą, pozwolą wam na wypracowanie wymarzonego, umięśnionego ciała. Jeżeli nie wiecie, co powinniście jeść, skorzystajcie z porad dietetyka, lub znajomych mających większe doświadczenie z kulturystyką.

Zanim rozpoczniecie stosowanie tabletek, a nie jesteście do końca pewni stanu waszego zdrowia, skonsultujcie się z lekarzem. Mówiąc krótko, aby wasz trening był owocny, musicie działać z głową. Tylko wówczas macie szansę na osiągnięcie pełnego sukcesu.

Jak działa Somastrodol?

Somastrodol- Suplenatak.plMówiąc o działaniu środka, warto odnieść się do jego składu. Znajdziemy w nim takie składniki jak: Arginina, Guarana, Beta­alanina, a także witamina B­12. Takie połączenie gwarantuje, że organizm nawet po najbardziej męczących ćwiczeniach, szybko się regeneruje, a zmęczenie ustępuje. Podstawowym czynnikiem stymulującym wydzielanie hormonu odgrywającego kluczową rolę przy budowie mięśni jest testosteron.

Somastrodol pobudza jego tworzenie ­nawet o 30 %, poprzez blokowanie działania somatostatyny. To ona utrudnia rozbudowę mięśni. Dzięki niemu organizm wydala znacznie większe ilości amoniaku, a osoby ćwiczące nie odczuwają napięcia mięśniowego i szybko regenerują siły. Suplement ten jest bezpieczny, ponieważ bazuje na naturalnych składnikach. Dzięki temu nie musimy obawiać się o uszkodzenie wątroby, a także innych narządów wewnętrznych, przy długotrwałym stosowaniu specyfiku.

SOMATODROL- SPRAWDŹ CENĘ I ZAMÓW PROSTO OD PRODUCENTA


O Autorze

Robert

Robert

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Trening Personalny – Oferta

Chęć wygranej nic nie znaczy bez chęci do przygotowania! TRENUJ Z NAMI!! W zdrowym ciele zdrowy duch! Ale ja się...

Zamknij