Ciało Fitness Odchudzanie Zdrowie

Sposoby na zgrabne uda i pośladki

Kasia
Napisane przez Kasia

Sposoby na zgrabne uda i pośladki

Kiedy walczyłam ze swoją nadwagą, zawsze marzyłam o zgrabnych udach i pośladkach.

Gdy te konkretne części ciała dobrze się prezentują, można bez skrępowania wyjść na basen, czy założyć szorty. Jednak abym mogła to zrobić, musiałam o nie dosłownie zawalczyć. Z czym wiązała się moja batalia o ładne ciało?

Przede wszystkim ze zmianą trybu życia i zmiana diety.

  preparat na celulit

Skuteczność kosmetyków modelujących

Po kosmetyki modelujące ciało, sięgam odkąd pamiętam. Jednak bez regularnych ćwiczeń, nie były one tak  skutecznie, jak tego oczekiwałam. W końcu zdecydowałam się na fachową lekturę, dotyczącą w główniej mierze walki z cellulitem. Jak się okazało, na pozór banalne ćwiczenia, mogą bardzo pomóc w ukształtowaniu pośladków i ud, a jednocześnie pomagają w walce z pomarańczową skórką. Kilka zmian od razu wprowadziłam w życie. Przede wszystkim mieszkając na 8-mym piętrze, zrezygnowałam z windy. Może wydawać się to wam pewnego rodzaju szaleństwem, ale wchodzenie po schodach doskonale wpływa na wygląd ud i pośladków. Wspomina o tym nawet Ewa Chodakowska. Poza tym, kiedy tylko miałam taka możliwość, wsiadałam na rower.

Ruch to zdrowie-SupleNaTak.pl
Świetne są także ćwiczenia na orbitreku i steperze. Należy tutaj jednak pamiętać, aby minimalny czas ich wykonywania wynosił 30 minut. Już niedługo przybliżę wam bardziej zaawansowane zestawy ćwiczeń, które mogą wyrzeźbić zarówno uda, jak i pośladki.

Oczywiście same musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, jak ma wyglądać Wasz proces odchudzania. Mi nie zależało na czasie, jednak wiem, że wiele z Was ma określony cel do osiągnięcia w bardzo krótkim czasie. Jeśli z jakiegoś powodu nie potrafiłyście się zmotywować wcześniej, nie poddawajcie się. Nigdy nie jest za późno. Jednak wtedy nie pomogą zwykłe suplementy diety. W takim przypadku potrzebujecie suplementów na szybkie odchudzanie.

Zdrowa dieta

Pisząc jeden z poprzednich artykułów wspominałam już, że jedzenie jest dla mnie bardzo istotne i  walka z celulitemuwielbiam sięgać po nowości. Jednakże, aby móc dumnie kroczyć po plaży w bikini, na określone rzeczy nie można sobie pozwolić. W odstawkę musiały pójść moje ukochane sery pleśniowe, słodycze i orzechy. Temat ten jeszcze rozwinę, ale już teraz muszę wspomnieć o suplemencie, który pozwolił mi skutecznie pozbyć się pomarańczowej skórki.

Suplement diety Cellinea (czyli suple na cellulit), w odróżnieniu od kosmetyków, działa od wewnątrz, przez co efekty jej stosowania są znacznie lepsze niż w przypadku wszystkich kosmetyków razem wziętych.

Zabiegi pielęgnacyjne

Kiedy w naszym życiu pojawi się odpowiednio zbilansowana dieta i ruch, warto pamiętać także o
prostych zabiegach pielęgnacyjnych. Stosujmy regularnie peelingi i żele „anycellulitowe”. Poza tym możemy pokusić się o wykorzystanie fusów z kawy. Kiedy już wypijemy małą czarną, możemy Prysznic naprzemiennyzrobić użytek z pozostałościami po niej. Wystarczy, że podczas wieczornego brania prysznica, wmasujemy je w drażliwe części ciała, a następnie dokładnie spłuczemy. Dzięki temu nasza skóra stanie się znacznie gładsza i zyska ładny odcień.
Dobre efekty daje też stosowanie naprzemiennie zimnych i ciepłych strumieni wody na zaatakowane cellulitem części ciała. Do takiej domowej „kuracja” odwołam się jeszcze niejednokrotnie, ponieważ mimo że jest dostępna dla każdego, nie zawsze doceniamy jej zalety.

Każda z nas może cieszyć się zgrabnymi udami i pośladkami. Jeżeli nie zaniedbamy takich kwestii jak:

-odpowiednia dieta i suplementacja, na początek warto zapoznać się z suplementami diety Cellinea

-dużo ruchu,

– stosowanie kosmetyków

– Jeśli zależy Wam na szybkim odchudzaniu, tutaj zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie stosowanie supli na szybkie odchudzanie Therma Cuts

Będziecie mogły bez skrępowania wychodzić na plażę w skąpym ubraniu. Najważniejsza w tym przypadku jest konsekwencja. Jeżeli mnie się udało, wy też możecie osiągnąć sukces w walce o piękne i jędrne ciało. Kwestia zgrabnych ud i pośladków jeszcze nie jeden raz pojawi się w moich artykułach. Mam nadzieję, że moje doświadczenia przynajmniej w jakimś stopniu pomogą Wam w walce o ładną sylwetkę.


O Autorze

Kasia

Kasia

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Idzie wiosna… Jak zwiększyć motywację do ćwiczeń?

Jak zwiększyć motywację do ćwiczeń? Zastanawiacie się nad tym? Pewnie tak, bo w końcu idzie wiosna. Wiosna przyszła szybciej w...

Zamknij