Aktywność Ciało Fitness Masa Nasi Trenerzy Odchudzanie Rzeźba Siła Zdrowie

Trening Personalny – Oferta

Robert
Napisane przez Robert

Chęć wygranej nic nie znaczy bez chęci do przygotowania!

TRENUJ Z NAMI!!

W zdrowym ciele zdrowy duch! Ale ja się duchów boję…
Czy to było do tej pory Twoje hasło przewodnie? Jeśli tak, najwyższa pora je zmienić!

Każdy gdzieś zaczyna – Ty zacznij z Nami!

Znacie już naszych trenerów personalnych, Olę i Marka, wiecie już, co to znaczy trening oraz jakie są początki treningu na siłowni, ale czy wiecie, co oznacza trening personalny?

SupleNaTak.pl

Trening ten jest indywidualnie dobranym programem, połączonym z analizą potrzeb klienta, dopasowanym do osiągnięcia wyznaczonych przez niego celów. Odbywa się on pod opieką profesjonalnego trenera osobistego, również online, w ustalonej liczbie dni w tygodniu, uzależnionej od potrzeb, wymagań i preferencji klienta. Oraz jego kondycji.

Trening taki składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego programu ćwiczeń, a także rozciągania mięśni po ćwiczeniach, odpowiednio dopasowanej diety i suplementacji, czyli kompleksowego i indywidualnego podejścia do tematu. Podstawą takiego treningu jest regularność, monitoring i stały kontakt z trenerem –  to sprzyja utrzymaniu Waszej motywacji na odpowiednim poziomie. Pamiętajcie o tym, że minimalny okres potrzebny do uzyskania wymaganego efektu to trening, trwający 6 miesięcy.

Marek profilówka SupleNaTak.plJest to najbardziej efektywna forma uzyskania wymaganych rezultatów w określonym czasie, z nastawieniem na efekty GWARANTOWANE!

Jak już zapewne wiecie, współpracujemy z wykwalifikowanymi trenerami personalnymi, dostępnymi także na witrynie www.trenerzytrenuja.com . To oni właśnie stworzą Wasz indywidualny program treningowy na podstawie budowy i funkcjonowania Waszego ciała, dysponując wiedzą o prawidłowym odżywianiu i prawidłowej suplementacji. Plan, którego skuteczność jest potwierdzona.

Wystarczy wybrać ofertę, a oni spersonalizują ją właśnie dla Was

 

Pakiety treningów personalnych online

Pakiety treningów personalnych online – czyli specjalnie dobrane treningi i plany żywieniowe, które pozwolą osiągnąć Wam wymarzone efekty w jak najkrótszym czasie!

Co wchodzi w skład tego pakietu?
 • 2 x w miesiącu konsultacje 30 minutowe online – pierwsze spotkanie z trenerem online to przede wszystkim analiza indywidualnych potrzeb oraz test, którego odesłane wyniki pomogą w opracowaniu ułożonego planu specjalnie dla Was;
 • 2 x w miesiącu opracowywany indywidualny dwutygodniowy plan treningowy, z odpowiednio dobranym indywidualnym zestawem ćwiczeń;
 • 2 x w miesiącu opracowywany indywidualny dwutygodniowy jadłospis, czyli zdrowa i odpowiednio dobrana dieta;
 • Porada dotycząca suplementacji, czyli suplementy dopasowane wyłącznie do Waszych potrzeb;
 • Filmy instruktażowe, gdzie przedstawiona będzie poprawna technika wykonywanych ćwiczeń;
 • Stały monitoring postępów, kontrolujący Wasze możliwości treningowe;
 • Wsparcie i utrzymywanie motywacji na stałym poziomie!

 

Cennik
 1. Pakiet miesięczny – koszt: 200 zł,
 2. Pakiet trzymiesięczny – koszt: 450 zł,
 3. Pakiet półroczny – koszt: 750 zł,
 4. Pakiet roczny – koszt: 1000

Konsultacje z trenerem personalnym online

Konsultacje z trenerem personalnym online dotyczą zbilansowanego programu treningowego oraz odpowiedniego doboru rodzaju ćwiczeń, ich intensywności, czasu trwania treningu i jego częstotliwości, włączając w to także rozgrzewkę oraz porady dietetyczne i suplementacyjne.

Co wchodzi w skład tego pakietu?
 • Analiza potrzeb przeprowadzona online;
 • Plan treningowy – umożliwiający wybór takiej formy ćwiczeń, która pozwoli na rozwój określonej grupy mięśni lub całego ciała, biorący pod uwagę także intensywność treningu, dobraną do możliwości fizycznych klienta;

 • Porada dietetyczna – dzięki której dowiecie się, czy macie nadwagę, ile czasu zajmie Wam osiągnięcie upragnionej wagi lub figury oraz tego, jak może zmieniać się Wasza waga w przyszłości i co należy zmienić w Waszych nawykach żywieniowych, aby osiągnąć cel;
 • Porada dotycząca suplementów, czyli optymalnie dopasowany do Waszych potrzeb zestaw suplementów, w oparciu o płeć, wiek, wagę, cel treningowy i dotychczasową aktywność fizyczną.
Cennik
Cena konsultacji: 130 zł

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie, swój wygląd i swoje samopoczucie!

 

NOWOROCZNA PROMOCJA!

 

Chcesz zmienić swoje życie? Super, masz już postanowienie noworoczne. Pomożemy Ci je zrealizować! Dodatkowo do końca stycznia, każdy kto w zamówieniu wpisze kod promocyjnysuplenatak otrzyma 10% rabatu!

To proste. Wystarczy kilka kliknięć. Poznaj nowego siebie!

TrenerzyTrenuja.comCelem naszej współpracy z trenerami personalnymi jest Wasza satysfakcja i zadowolenie oraz przezwyciężenie Waszego lenistwa i stagnacji…Tu nie ma miejsca na marudzenie, na odkładanie planów, na wymówki:

od poniedziałku miałam na siłkę iść, tyle, że dziś wtorek… znowu muszę czekać…

Pamiętajcie, że liczy się też Wasza determinacja i dyscyplina! Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro!


O Autorze

Robert

Robert

2 komentarze

 • Dzięki serdeczne za txt, Robercie – tego mi było trzeba:-) właśnie zastanawiałam się, czy kupić całoroczny karnet na siłownię, żeby się lepiej zmotywować, ale już nie muszę go kupować, lepiej zainwestuję w trenera:-) Jeszcze nigdy tego nie próbowałam, a do odważnych świat należy – może to akurat będzie trening dla mnie?

  • Cześć Ania:)
   Każdy kiedyś zaczyna- PAMIĘTAJ O TYM, ja np. obecnie nie wyobrażam sobie życia bez sportu. Śmiało kontaktuj się z naszymi Trenerami Na pewno tej decyzji nie będziesz żałować.
   ps. powodzenia na treningach :P,a zapomniałbym miło będzie jak podzielisz się opinią po kilku treningach:)

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Dieta zgodna z grupą krwi AB

Dieta zgodna z grupą krwi AB … czyli ostatni już artykuł z cyklu dieta zgodna z grupą krwi związany z kategoriami...

Zamknij