Współpraca

 

 

Witamy Cię na naszej stronie.Mamy nadzieję, że przypadła Ci do gustu.Jeśli chciałbyś nawiązać z nami bliższą współpracę poprzez umieszczenie reklamy lub działania PR,to serdecznie zapraszamy Obecnie nie zakładamy minimalnego poziomu ceny, od której możemy zacząć współpracę, ale z czasem proszę się tego spodziewać. Jeśli jesteś dalej zainteresowany współpracą, to zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami i kontaktu.

Na początku chcę poinformować, że strona jest młoda i jeszcze nie możemy pokazać danych z Google Analytics, w ciągu pierwszego miesiąca i dalszych będziemy zamieszczać comiesięczne relacje z odwiedzin strony, abyś wiedział co w trawie piszczy.

Strona jest o ogólnie pojętej suplementacji ,zdrowym trybie życia i urodzie, ale nie skupiamy się tylko na suplementach diety skierowanych w stronę odchudzania czy budowania odpowiedniej sylwetki, ale również na suplementach i preparatach wspomagających nasze zdrowie czy urodę np. Flexin 500. Dlatego reklama i współpraca powinna dotyczyć i być powiązana w jakimś stopniu z tematyką strony. Zapraszamy do współpracy szczególnie trenerów, siłownie, kluby fitness, a także firmy z suplementami , które chciałyby trafić ze swoją ofertą do osób zainteresowanych swoim zdrowiem i wyglądem Mogą to być również firmy oferujące ekskluzywne gadżety, ubrania czy akcesoria niezbędne przy zdrowym i sportowym trybie życia. Bardzo cenimy sobie naszych czytelników, więc reklamy w serwisie powinny być dobrze dobrane, wykonane i oczywiście rzetelnie przedstawiać oferowany produkt.

Dostępne rodzaje reklam

Cenimy sobie wygląd i estetykę prowadzonego serwisu, z tego powodu przed nawiązaniem współpracy musimy poznać i zaakceptować bannery oraz inne elementy graficzne jakie będą użyte.

Proponowane formy reklamy:

  • bannery reklamowe
  • wpis sponsorowany na stronie
  • wpis sponsorowany na profilu Facebook
  • wpis sponsorowany na profilu Google+
  • konkursy

 

Dodatkowe informacje

W przypadku dodatkowych pytań bądź indywidualnych propozycji współpracy proszę o kontakt.

Zapraszamy do współpracy,

SupleNaTak.pl

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close