Aktywność Fitness Odchudzanie Rzeźba Zdrowie

Jaką wybrać bieżnię – mini poradnik

Kasia
Napisane przez Kasia

Jaką wybrać bieżnię – mini poradnik

Wiem, obiecałam, że następny artykuł z serii o bieżni będzie dotyczył planów treningowych, ale ostatnio koleżanka zapytała mnie, jaką bieżnię ma wybrać, która będzie najlepsza? I to jest chyba dobry moment na taki mini poradnik.


zielona kawa cena
Zanim zaczniemy, dowiedz się dlaczego warto zacząć biegać na bieżni.

Na niektórych siłowniach nie ma wyboru, ponieważ bieżnia zazwyczaj jest jedna. Ale to nie szkodzi, po przeczytaniu tego poradnika będziecie przynajmniej wiedzieli, na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o dobrą bieżnię. Tam natomiast, gdzie siłownie są duże i duży jest też wybór takich bieżni, można będzie sobie zawsze zarezerwować tą najlepszą:)

Więc jaką bieżnię wybrać?

Więc jaką bieżnię wybrać - SupleNaTakNajlepiej bezawaryjna, chociaż to w sumie już nie Wasz problem. Bezawaryjność gwarantuje zazwyczaj dobra i sprawdzona firma, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży sprzętu sportowego – jednym słowem musi to być profesjonalna bieżnia. I zakładam, że takie właśnie stoją w Waszych siłowniach.

O Autorze

Kasia

Kasia

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Close
Przeczytaj inne:
Aktywność fizyczna przy bólu stawów – Pływanie

Aktywność fizyczna przy bólu stawów - Pływanie Tak jak napisałem w ostatnim artykule, dzisiaj rozwinę tematykę konkretnej aktywności sportowej przy bólu...

Zamknij